Trahvid sellise teo eest küündivad 400 euroni ja lubadest ilmajäämiseni. Küll aga tohib kasutada käed-vaba süsteemi, mis on ühendatud auto helisüsteemi ja autojuhi telefoniga. Sellise süsteemi saab oma autosse paigaldada sõna otseses mõttes 10 sekundiga.

Näiteks on nutikate kaupade maaletooja iBuy.ee e-pood teinud asjaliku videoarvustuse Bluetooth FM Transmitterist Roidmi, mis pärast ühendamist iga auto helisüsteemi telefoni kaudu kontrollitavaks muudab. Nii võib igaüks kuulata autos oma lemmikmuusikat otse telefonist, Spotify’st või Youtube`ist. Ühtlasi suunatakse näiteks GPSi juhised helisüsteemi, mis navigeerimise turvaliseks ja mugavaks muudab.

Nagu ka arvustuses mainitakse, on transmitterit saadaval kahte tüüpi. Üks on tavaline, teine aga mikrofoniga versioon. See sobib just neile, kes soovivad telefonikõnede jaoks ka käed-vaba süsteemi kasutada.

Kui standardis töötab transmitter 96,4MHz sagedusel, siis mobiiliäpi kaudu saab sagedust endale sobivamaks kohandada. Rohkem infot antud transmitteri kohta leiab iBuy.ee veebipoest.