K-rauta

K-rautas on aia-, heki- ja oksakäärid kuni 60% alla hinnatud. Elektrilise Boschi hekilõikuri saad aga 38% soodsamalt. Parimate pakkumistega tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti e-poest leiad valiku aiatehnikat väga soodsa hinnaga. Valikus on muruniidukid, raiderid, aiatööriistad, trimmerid, robotniidukid ja palju teised tooted. Fiskarsi kvaliteetsed aiatööriistad on hetkel üle 50% odavamad. Kogu valikuga tutvu SIIT.

Selver

Selverist leiad kõik aiatöödeks vajalikud tarvikud. Pakkumises on Fiskarsi kvaliteetsed aiatööriistad, töökindad ja väetised. Tutvu valikuga SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebipoest leiad aiatööriistad, kivikorvid ja taimenõud väga hea soodustusega. Taimekasti, mida saad kasutada ka laste liivakastina saad lausa 44% soodustusega. Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Alfashop

Alfashopis on valik aiatööriistu väga soodsa hinnaga. Mururehad saad hetkel 56% soodsamalt. Trimmerid, saed, mullafreesid ja hekilõikurid on üle 40% odavamad. Kasuta juhust ja vaheta vanad väsinud seadmed välja. Toodetega tutvu SIIT.

1a.ee

1a.ee veebipoes on aiatööriistad ja tarvikud kuni 65% odavamalt. Korraliku ja töökindla Kärcheri survepesuri saad 53% soodustusega. Kõikide aiakaupadega tutvu SIIT.

Kaup24

Aiahooaeg on käes. Kaup24 lehelt leiad kõik vajalikud tarvikud aia hooldamiseks ja taimede istutamiseks. Muruniidukid ja trimmerid on hetkel kuni 58% alla hinnatud. Parimate pakkumistega tutvu SIIT.