RDE.EE

RDE.EE veebipoes on „Šokipäevad". Saadaval on superhindadega Asuse, Samsungi ja Lenovo tahvel- ja sülearvutite pakkumised. Ostes Intel Core protsessoriga arvuti, saate TASUTA kingituseks kaasa Office 365.

Kõikide pakkumistega tutvu SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad parima arvuti- ja kontoritehnika tunnustatud tootjatelt. Valikus on Delli, Asuse, Lenovo, HP, Aceri jt magusad pakkumised ja suurim tootevalik. Kõik Delli ja Asuse sülearvutid, netbookid ja lauaarvutid toimetatakse kohale TASUTA.

Vaata superpakkumisi SIIT.

1a.ee

1a.ee internetipoest leiad rohkem kui 250 erinevat sülearvutite mudelit. Valikus on parimad tootjad nagu Dell, Apple, HP, Lenovo, Acer, Samsung, Asus jt. Populaarsete sülearvutitega saad kingituseks kaasa kvaliteetse arvutikoti. Hinnad on all kuni 59%.

Pakkumisi vaata SIIT.

Alfashop

Alfashopist leiad laias valikus erinevate tootjate tahvelarvutid superhindadega. Valikus on Samsungi, Lenovo, Asuse, Apple´i ja Huawei parimad pakkumised. Korrektsed toodete standardkirjeldused ja tehnilisi andmed teevad õige seadme leidmise tunduvalt kergemaks.

Uuri täpsemalt SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on käimas „Öömüük". Arvutid, tahvlid ja tarvikud on enneolematult soodsate hindadega. Sülearvutid on hetkel kuni poole soodsamad. Hiired, kõrvaklapid, kaaned ja printerid on aga lausa kuni 66% soodsamad.

Vaata superpakkumisi SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajast leiad üle 900 erineva sülearvuti. Tööta seal kus soovid. Siit leia töökindlad arvutid, mida on kerge kaasas kanda nii tööl, koolis kui ka reisil olles. Valik sülearvutikotte on hetkel kuni 44% soodsamad.

Valikuga tutvu SIIT.