RDE.EE

RDE.EE veebipoes on „Madalate hindade päevad". Saadaval on superhindadega Samsungi, Asuse ja Lenovo tahvel- ja sülearvutite pakkumised. Tahvelarvutite hinnad algavad alates 41.99 eurost. Selle ülikerge Prestigio Smartbook 133S-i saad soetada hetkel 259.99 euro eest!

Kõikide superpakkumistega tutvu SIIT.

1a.ee

1a.ee internetipoest leiad parimate tootjate sülearvutid ja tahvlid uskumatult hea hinnaga. Valikus on brändid nagu Dell, Apple, HP, Lenovo, Acer, Samsung, Asus jt. Selle tipp-mängurimudeli Lenovo Legion Y520 Full HD sülearvuti saad just 1a-st parima hinnaga!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad parimad sülearvutite ja tahvlite pakkumised tunnustatud tootjatelt. Dell Latitude 5480 uue mudeli saad parima hinnaga just ATF Arvutisalongist! Kõik Delli ja Asuse sülearvutid, netbookid ja lauaarvutid toimetatakse kohale TASUTA.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on käimas kampaania „Kõige madalamad hinnad Kaup24.ee ajaloos". Arvutid, tahvlid ja tarvikud on enneolematult soodustusega. Sülearvutid on hetkel kuni poole soodsamad. Uue võimsa tahvelarvuti saad soetada kuni 48% odavamalt.

Uus soodne tahvelarvuti vali SIIT.

Hansapost

Hansaposti e-kaubamajast leiad üle 900 erineva sülearvuti mudeli. Lisaks on saadaval lai valik tahvleid kuni 46% soodsamalt.

Valikuga tutvu SIIT.

Alfashop

Alfashopist leiad laias valikus erinevate tootjate tahvelarvutid superhindadega. Valikus on Samsungi, Lenovo, Asuse, Apple´i ja Huawei parimad pakkumised. Apple iPad mini tahvli saad hetkel eripakkumise hinnaga!

Uuri täpsemalt SIIT.