Reisijad saavad vaadata filme ja kasutada meediaserveri sisu oma mobiilseadme kaudu.

Go Busi meediaserverid erinevad tavapärastest busside ja lennukite istmete seljatugedesse paigutatud ekraanidega lahendustest selle poolest, et esimest korda Eestis on reisijatel võimalik vaadata filme ning kasutada meediaserveri sisu kas oma mobiiltelefoni, tahvelarvuti või sülearvuti kaudu.

Meediaserverite kaudu saab vaadata üle 20 filmi, kuulata muusikat, lugeda raamatuid, mängida mänge ja kasutada internetti täpselt samamoodi nagu kaasaegsetes lennukites.

Mõeldud on ka lastega reisijatele – valikust leiab nii anima– kui ka lastefilme. Esimesena võtab Go Bus uued meediaserverid kasutusele Hiiumaa kaugliini bussides. Samuti paigaldatakse meediaserverid novembrist alustavatesse Tallinn-Tartu kaugliini bussidesse.

GoBusi wifi-lahendus on tehtud koostöös idufirmaga RebelRoam, mis tegeleb mobiilandmeside optimeerimisega, et tagada reisijatele võimalikult sujuv ja hea kvaliteediga internetiühendus. Lahendus võimaldab tavapärasest kuni kolm korda rohkem üheaegseid wifi kasutajaid viisil, et ühendus pole ülekoormatud.

Bussidesse paigaldatud meediaserverid ja kasutajate programmid on tootnud Hispaania ettevõte Azimut ning tulevikus on Go Busil plaan neid lisada veel teistelegi Eesti kaugliinidele.