Valikusse kuuluvad Aasia köögi hitid Ramen ja Tom Kha ning Itaalia-pärane vürtsikas tomatisupp.

“Suppide menüüsse toomisega jätkame R-Kioski muutust suunas, kus keskendume üha enam rikkaliku valikuga maitsva toidu pakkumisele,” sõnab R-Kioski peakokk Riho Aunroos.

Tema sõnul ulatub värske valmistoidu valik nende lettidel juba 178 erineva tooteni.

Uue tootesarja on välja töötanud tuntud restoranide peakokk Joel Ostrat, kelle sõnul on väga tervitatav, et kvaliteetsest toorainest valmistatud toit saab mugavuskaubanduses järjest enamatele kättesaadavaks.

“Valisime sortimenti just need supid, mis kuuluvad vaieldamatult Itaalia, Tai ja Jaapani köögi hittide hulka ning on samal ajal armastatud ka eestlaste seas,” märgib Ostrat ja lisab, et kasutab kosutavates suppides maksimaalses ulatuses kohalikku toorainet, näiteks liha on 100% Eesti päritolu.

Uued tooted on: Ramen ehk munanuudlite ja veisepõselihaga Jaapani supp, mille lisandiks muna, marineeritud ingver ja šampinjonid; Toscana tomatisupp on vähese kalorsusega, väga maitsev vürtsikas Itaalia-pärane supp; Tom Kha on Tai köögist inspireeritud vürtsikashapu supp kanakintsuliha ja kreemise kookospiimaga. Kõik tooted on 300-grammised ja hinnaga 3,50 eurot.