Tallinki kommunikatsioonijuhi Katri Linki edastusel on tegemist kõige odavamate kajutitega, kuhu võib aeg ajalt kostuda laeva mehhanismide poolt põhjustatud müra rohkem kui teistesse kajutitesse.

"Nende hinnastamine on dünaamiline ja sõltub laeva täituvusest. Seetõttu on raske täpselt öelda kui palju nende hind näiteks B-klassi kajutist odavam on. Meie veebilehel võib erinevatel kuupäevadel saada olevate kajutihindade põhjal aimu saada," ütles Link selgituseks.

E-klassi kajutid on saadaval Turu–Stockholmi liini laevadel Galaxy ja Baltic Princess ning ka Tallinna–Stockholmi liini laevadel Victoria I ja Baltic Queen.

Näiteks Baltic Queenil on 20 aknaga ja 6 aknata E-klassi kajutit, mis asuvad 5. ja 8. tekil. E-klassi kajuteid on nii kahe-, kolme- kui neljakohalisi.

Tallinki veebist eelolevate nädalavahetuste väljumisi võrreldes näeb, et kruiisil Stockholmi ja tagasi maksab aknata E-klassi kajut neljale inimesele 63 eurot, samal ajal tuleb aknaga A-klassi kajuti eest välja käia 93 eurot. Aknata B-klassi kajut, millesse müra ei kostu, maksab E-klassi kajutist vaid 6 eurot rohkem.