RDE.EE

RDE.EE veebipoes on käimas kampaania „ALLAHINDLUSTE SISSETUNG!". Nüüd on parim aeg välja vahetada oma suured kodumasinad, sest valikusse on lisandunud hulgaliselt supersoodsate hindadega külmikuid, nõudepesumasinaid, pesumasinaid ja pliite. Esindatud on kõik parimad tootjad nagu Electrolux, Samsung, Bosch, Candy, Snaige, Beko jt. Beko kvaliteetsete A+++ energiaklassiga pesumasinate hinnad algavad alates 177.20 eurost!

Lisaks kehtib üks eriti vinge eripakkumine: Ostes Beko pesumasina ja pesukuivati saad kingituseks kaasa triikimiskeskuse väärtusega 129 eurot! Uuri lähemalt RDE.EE veebilehelt.

Pesumasinatega tutvu SIIT. Kõik pakkumised kodumasinatele leiad SIIT.

1A.EE

1A.EE nutipoes kestab kampaania „Hooaja suurim soodusmüük!". Soodusmüügilt leiad laias valikus kodutehnikat - külmkapid, pesumasinad, õhupuhastajad, elektri- ja gaasipliidid, nõudepesumasinad jne. Selle Indesit IWD 71051 pesumasina saad superhinnaga vaid 1A.EE nutipoest. Taskukohase hinnaga, A++ energiaklassi, 5kg mahutavuse ja 16 pesuprogrammiga seade on parim abiline igas majapidamises. Kõik pesumasinad ja kuivatid leiad SIIT.

Kogu kodumasinate tootevalikuga tutvu SIIT. Hinnad on all kuni 48%.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on käimas kampaania „Madalaimad hinnad Kaup24.ee ajaloos!". Just nüüd leiad 100 eripakkumist eriti soodsate hindadega. Valikus on populaarseimad Electroluxi, Indesiti, Samsungi ja Whirlpooli kodumasinad ning tarvikud. Suurte kodumasinate hinnad on all kuni 54%. Electroluxi eraldiseisva nõudepesumasina saad parima hinnaga just siit.

Kogu kodumasinate valikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti parimad kevade hitid on kohal! Siit leiad head pakkumised külmikutele, pesumasinatele, pliitidele, nõudepesumasinatele ja paljudele teistele kodumasinatele kuni 64% soodsamate hindadega! Boschi valitud kodutehnikaga saab praegu kingituseks kaasa Huawei nutika vannitoakaalu, mis annab hea ülevaate sinu tervislikust seisundist. Boschi parimate pakkumistega tutvu SIIT.

Kõik kodumasinad leiad SIIT.