Ekspress Grupi ja kinnisvarabüroode poolt asutatud Kinnisvara24 on tänaseks hoo sisse saanud. Portaalis on juba üle 15 000 kuulutuse ja iga päevaga lisandub keskmiselt 100 uut kuulutust.

Kinnisvara24 tõmbab kinnisvaraotsijaid uuendusliku ja lihtsa kasutajaliidese ning otsingumootoriga.

Otsingusüsteem erineb vanade portaalide omadest – kinnisvaraobjekte on lihtsam leida ning objektide sirvimisel tuleb teha senisest vähem klikke. Tavakasutajad saavad kinnisvara24.ee portaalis kuulutusi tasuta avaldada.

“Kinnisvaraotsijad ei vaja lihtsalt uut portaali, või veel ühte portaali. Vaja on uuel tasemel kasutusmugavust. Lisaks mugavale kinnisvaraotsingule saab meil juba täna näha ülehomseid kinnisvarakuulutusi, mis tähendab, et suur osa uutest kinnisvarakuulutustest avaldatakse Kinnisvara24-s teiste portaalidega võrreldes 48 tundi varem”, kommenteeris turuletulekut portaali tegevjuht Paavo Heil.

“Kinnisvaraotsing mobiilis on samuti oluliselt lihtsamaks tehtud. Näiteks otsingufilter “kodud minu ümber” leiab kasutajast kahe kilomeetri raadiuses asuvate kinnisvaraobjektide pakkumised. Lisaks palju muud kasulikku, näiteks maakleriotsing, uusarendused, kinnisvaraotsing kaardilt, kasulikud nõuanded kinnisvarablogis jpm”, lisas Heil.

Uut kinnisvaraoportaali haldab Kinnisvarakeskkond OÜ, mis kuulub Ekspress Grupile ja OÜ-le Sadaüksteist, mille taga on suurimad Eesti kinnisvarabürood.