„Selveri klientide nõudlik maitse pani meid otsima parimaid ja kvaliteetsemaid banaane ning nüüdsest müüme Selveris ainult Chiquita kvaliteedimärgiga banaane“, sõnas Selveri juhataja Kristi Lomp. „Banaanid on Selveri üks kõige enim müüdavamaid toidukaupu ja seetõttu on eriti oluline, et nende kvaliteet vastaks kõige kõrgemale standardile“, ütles Lomp.

„Chiquita banaanid on kõrgeima kvaliteedi märgiga ja säilivad võrreldes teiste banaanidega oluliselt kauem“, sõnas Bambona puu -ja köögiviljade hulgimüügi juht Aimer Peensalu. „Chiquita banaanid on pärit Costa Ricalt ja need saabuvad siia spetsiaalsetes konteinerites, kus neid hoitakse ettenähtud temperatuuril. Samuti on Chiquita üks väheseid, kes kasutab transportimiseks konteinereid, kus banaanid on kogu reisi vältel spetsiaalses banaanide veoks mõeldud õhu keskkonnas“, ütles Peensalu. “Seega kogu eelnev protsess kindlustab Chiquita banaanidele hea maitse , kõrge kvaliteedi ning parema säilivuse“, kommenteeris Peensalu.

Banaanid on vaieldamatult eestlaste kõige eelistatuim puuvili ning seda kinnitavad ka Selveri müüginumbrid. 2017. aastal müüdi Selveri kauplustes kokku tervelt 3 miljonit kilo banaane.