Kui seda summat nüüd proovida seletada kuidagi natukene maalähedasemalt, siis tähendab see põhimõtteliselt seda, et me oleme saanud Prisma käest juba tänaseks tasuta jõulukingid näiteks kahele nooremale inimesele. Või siis näiteks kõik jõuludeks vajalikud lihatooted on juba nüüd - 9 kuud enne jõule - Prisma kulul. Igavamat ja natuke matemaatilisemat pidi asjale lähenedes oleme rahaliselt praegu graafikus, kus meie aastane eksperiment käia ainult ühes kaupluseketis ehk Prismas, tõotab meile aasta lõpuks boonustena kulutamiseks umbes 300€.

Vaadates viimase kuu numbreid natukene lähemalt, siis selle kuu kulutused küündisid muljetavaldava 670 euroni. Seda oli samas ka ette teada, sest märtsi jooksul oli meie peres ka palju sünnipäevasid, mistõttu tuli teha suuremaid ning märksa kulukamaid väljaminekuid kui igapäevane söögikraam. Nii leidsid märtsi jooksul tee ostukorvi näiteks raamatud, Lego, tõukeratas ning jalgrattakiiver lastele. Kõik need asjad aitasidki meil kokku saada päris viisaka summa, millelt Prisma meile nüüd omakorda raha tagasi kannab.

Tulles korraks tagasi veel postituse esimese lause juurde, siis Prisma külastamise ainuke põhjus meie jaoks ei ole täna enam ammu boonuskontole kogunev raha. Prismas ongi hea ning laialdane tootevalik ning vähemalt meie meelest suurepärane omatoodangu selektsioon. Lisaks minu enda suur lemmik - võimalus sõita liftiga põhimõtteliselt otse kauplusesse sisse ja tänu 24/7 avatud kauplustele käia eksprompt poes kasvõi kell 6 hommikul.

Selline oli märtsikuu Prisma kontot kasutades. Vaatame, mis jällegi aprill toob – vaikselt tuleb hakata valmistuma maale aiakraami hankimiseks ning nii mõnelegi asjale on poes juba silm peale pandud.

Viimasena tahaksin käia välja sellise mõttekäigu - isegi lotoga sellise summa võitmine kui seda on 55€ võtab ilmselt aega hästi palju kauem, kui kaks kuud. Seega tasuks panustada sinna, kus võit on kindel. Ehk siis Prismasse. Kas pole nii?

---

Loe ka blogi teisi sissekandeid SIIN ja vaata ka, mis Facebookis toimub.