Ma olen ise seda tüüpi, et kõigepealt lähen punaseks ja siis tuleb nina pealt nahka ja siis lähen vist peaaegu pruuniks. Pean tunnistama, et olen päris halb päiksekaitsekreemi kasutaja, sest ma:

  • esiteks unustan seda kasutada
  • teiseks, kuidagi mõtlen, et „Kohe-kohe kreemitan ennast!“, ja siis ikka teen seda alati liiga hilja


Ja siis on Leen, kes käib ja õiendab minuga (ja põhjusega ka), et kas ma ikka kreemi panin selja peale ja siis igaks juhuks küsib sama asja veel mitu korda. Sest mis teha, et ma üks udupeast kreemiunustaja olen.

Seetõttu on minu meelest eriti äge, et sa saad kreemi osta suhteliselt igalt poolt. Sealhulgas toidupoest. Täpselt nii on ka Prismas, kus päikesekreemidele täiesti eraldi sektsioon, mis jääb hästi silma, sest tundub, et Prisma täiesti teadlikult tahab, et te kreemid kaasa haaraksite. Ja seal on valikut kõigile: lastele ja täiskasvanutele. Jällegi – ma olen viimane inimene, kes peaks hakkama õpetama, millist kreemi täpselt osta. Siin olen enda jaoks teinud asja selgeks, et kehtib loogika: mida suurem number, seda vingem kaitse ja mida õrnem nahk, seda suuremat numbrit on vaja.

Küll aga tahaks ma lihtsalt südamele panna, et kui te järgmine kord poes olete, siis KINDLASTI mõelge läbi, et kas teil on päikesekreemi. Esiteks tuleks seda iga aasta uus osta, sest avatud kreem ei kesta igavesti ning teiseks päikesekreemi lihtsalt peab kasutama.

Prismas leiate kreemid seal, kus ka teised kosmeetikatarbed on. Haarake kindlasti poest päikesekaitsekreem kaasa, ükskõik, kus poes te siis käite. Jube palju mõnusam on, kui öösel saate magada nii, et terve selg ei kipita ja nina nahka ei aja nagu mingi raske tõbi oleks kallal :)