Kuna minu ja Leenu püha tõotus oli käia aasta aega Prismas, ostame ka riideid endale ilmselgelt sealt. Ja miks ei peakski – kõik asjad on olemas, suuruseid igale maitsele ning kui oled põhimõtteline brändiriidefänn, siis ka neid leiad sealt lademeis. Tegelikult on aga ühe päeva kulutamine riiete ostlemisele praegu just kuidagi eriti aktuaalne. Nimelt on Prismas mingid suht müstilised allahindlused riietele. Leen on endale ostnud sealt mitu paari pükse, poisile ostsime tossud, endale suvise nokatsi ja nipet-näpet veel. Tõesti polnud väga kallid. Äi leidis endale täpselt selle jope, mida vaja ja kahtlustan, et ega ämm samuti päris tühjade kätega Prismast välja tulnud. Kas allahindlused on nüüd uuele kaubale ruumitegemiseks või lihtsalt „suvine väljamüük“, seda ma ei tea. Peakski uurima, tegelikult

Riiete ostmisega Prismast on kusjuures selline lugu – alguses on see jube raske. No tegelikkuses loomulikult ainult enda mõtteviisi tõttu – et kuidas sa lähed siis ikka piimaleti kõrvale triiksärki valima. Aga siis kui natukene sellest mõttest välja astuda, siis no ega telekat või printerit ka esimese hooga kartulitest järgmisest vahekäigust ei ostaks. Kuid kui hindasid hakkad vaatama, ja valikut, siis hakkad jälle mõtlema, et just vastupidi peaks kõik asjad sealt poest ostma.

Seega kutsun kõiki Prismasse vaatama, et millised allahindlused praegu seal riietele on – ilm muutub mõneks ajaks täpselt nii palju jahedamaks, et ongi mõnus paar tundi kuskil kaupluses veeta. Ja küll seal Prismas midagi kindlasti veel silma jääb – võin seda lubada.