Meil käis eile pereema ehk Leen juuksuris ja kuna midagi otseselt tarka teha polnud, käisime väikemehega Rocca Prismas uurimas, et mida siis täpsemalt soodustingimustel pakutakse. Mõned päevad varem postkasti saabunud uudiskiri lubas, et Prisma Konto klientidele kehtivad küll veel lisaks soodsamad hinnad vist enamikes tootekategooriates, kuid nagu öeldakse – oma silm on kuningas ja seega tuli ikka ise vaatama minna. Pärast on veel midagi sellist ulmelise soodushinnaga, mida kohutavalt vaja on.

Mida ma siis nägin? No esimese asjana nägin ma kohe, et tegelikult oleks koju hädasti vaja uut telekat, mängukonsooli ja kõlarit. Sest just selliste toodete hinnasildid on tegijat roosat värvi. Siis tuli meelde, et meil on kodus üks laelamp juba varsti aasta aega laest puudu. See meenus muidugi ainult tänu sellele, et ka valgustid on Prisma Konto omanikele soodushinnaga. Köögist on meil täiesti juhuslikult puudu üks võileivagrill – aga ainult seepärast, et Konto kliendipäevad on ka selle toote hinna madalamaks treinud. Täiesti möödaminnes meenus, et autol vajaksid kojamehed vahetamist ja üldsegi oleks endale vaja hädasti hoopiski uut jalgratast – sest millal sa seda kraami ikka ostad, kui mitte sobivalt allahindluste ajal. Lisaks on absoluutsest õnnest puudu mõned aiatooted ja elu muutuks täiuslikuks alles siis, kui ma saaksin endale ikka ära osta ühed uued tossud – sest kui allahindlus, siis no kohe lihtsalt tekib karjuv vajadus.

Kokkuvõtlikult sain ma aru, et kõike, mida mul hädasti vaja on ei saa ma paraku kuidagi osta: vaja on lihtsalt liiga palju ja seletamine, et miks see või too koju sai toodud oleks üle mõistuse keeruline. Et aga mitte täitsa tühjade kätega ära minna ostsin endale ikkagi ühed kõrvaklapid (allahindlusega) ja ühe jäätisepaki, kus sees kolme erinevat maitset jäätist (täishinnaga). Kui te veel Prisma Konto kliendid pole, siis saab selle programmiga liituda ülikiirelt näiteks infoletis ja kuni nädala lõpuni saate te ka osa Konto lisasoodustustest.

Fakt aga on, et roosa värv on tegija sest see teeb sulle Prisma kauplustes üliveenvalt selgeks, mis sul tegelikult kõik kodunt puudu veel on.