Antti Tuisku on mõnes mõttes täitsa tavaline soome laulumees: ta on vallutanud edetabeleid ja tulnud Soome Idols-saates (Soome versioon Superstaari saatest) justkui möödaminnes kolmandaks. Lisaks muidugi kohustuslik võit saates „Tantsud tähtedega“. Aga kui sellest veel vähe on, siis Antti on ühes osas palju kõvem soome laulja, kui kõik eelnevad kokku. Nimelt on Antti ka suhteliselt peen moemees ja loomulikult on tal oma riidebränd Antti Tapani. Ja just seetõttu tasubki tema nimi meelde jätta, sest kui keegi kunagi mõnes viktoriinis küsib soome lauljatest moeloojate kohta, saad sina kohe särada oma teadmistega.

Aga kui sul on vaja kinnitust, miks Antti Tapani brändi riided on olulised, siis palun väga, siin sulle huvitav mõttekäik: kas sa tead, kes ja kus sinu seljas oleva pluusi tegi? Mõtle sellele. Kui lähed nüüd Prismasse (sest mujalt AT riideid ei saagi) ja ostad endale Antti Tapani sügiskollektsiooni riideid siis sa võid olla täiesti kindel, et riided on tehtud vastutustundliku tootmise põhimõtteid silmas pidades. Ehk siis kõik on saanud töö eest palka ja saanud tööd teha inimlikes tingimustes. Ja see on päris oluline asi.

Aasta Prismaga

Seega minge vaadake Prismades üle, mis moodi üks soome laulumees suudab luua. Sest kui isegi mitte miski muu siin ilmas pole kindel, siis see küll, et mitte kusagilt mujalt sa selliseid riideid ei saa ja riiete päritolu on ka teada. Win-win.

PS! Vastutustundlikust tootmisest saad lähemalt lugeda SIIT.