Ilu on isaks olemise juures palju – sa oled eeskuju, sinu käitumine liigub üks-ühele üle väikestele pudinatele ja kasvõi see siiras rõõm, kui sa õhtul töölt koju jõuad ja keegi esikus vastu jookseb. Asendamatu. Täiesti asendamatu.

Aga siis on mõnikord natukene valu ka. Näiteks siis, kui sa pead vastupidiselt iga oma keharaku tahtmisele kell 9 õhtul lapsele trenni järgi minema. Või siis kui näiteks väiksem laps teeb kõva hädakisa aga aidata oskab ainult ema.

Isaks olemise teeb eriti mõnusaks see kui sa tead, et sul on kindel seljatagune. Naine loomulikult ka, kuid samuti sõbrad ja sugulased, kel sinu lastega umbes sama vanad võsukesed. Nii saavad isad midagi koos ette võtta ja lastel ka jälle toredam olla. Aga samuti auto, millele saab kindel olla aga miks mitte ka kauplus, mis pakub sulle võimaluse kõik vajalik kätte saada ühest kohast. Nagu näiteks Prisma. Sest mida kindlam on isade seljatagune, seda kindlamini saab isa ennast tunda ja seda ägedam paps olla, kas pole?

Isadele panen lõpetuseks südamele, et ärge unustage seda pühapäevast isadepäeva nautida. Ja kõikidele lastele panen südamele, et hoidke oma isasid – neid on teil ilmselt ainult üks. Ja kõikidele emadele – isadele meeldivad hommikuti värske kohvi kõrvale ka värsked saiakesed. Need, mis otse ahjust tulnud. Ja kui ise teha ei viitsi, siis Prismades on neid ka müügil.

Ilusat isadepäeva!