Sakkov avaldas saates kahetsust, et inimesed, kes kiruvad uut lennufirmat Nordic Aviation Groupi kirusid ka Estonian Airi. „Opereerides Estonian Airi numbritega, jäi igalt lennult puudu viis-kuus inimest või igalt piletilt 15 eurot. Seega, kui lennufirma paneb lennukid, liinid ja teeninduse, siis teise poole peab panustama klient. Ainus õigus üldse Estonian Airi kallal õiendada on nendel, kes sellega lendasid," ütles Sakkov.

Estraveli juhi Anne Samliku sõnul saavad eestlased alles täna aru, mis tegelikult juhtunud on. „Sel ajal, kui Estonian Air veel lendas, leidsime ainult vigu. Inimesed ei osanud lennukompanii olemasolu hinnata. Ikka ei pakutud tasuta vett või lennud hilinesid või olid lennukid koledad. Tegime panused selle peale, et tuua välja negatiivseid uudiseid. Konkurendid tulid samuti odavamate hindadega ja nii see mure majja tuli," märkis Samlik.

„Foorumi" saatejuht Andres Kuusk küsis lisaks, et kas Eesti-sugune väikeriik jaksab üldse lennufirmat ülal pidada, millele vastas Samlik, et riik ei jaksagi. „Me peame ise lendama oma lennufirmaga ja olema talle truud. Sakslased on näiteks väga truud lendama Lufthansaga, sama on soomlaste ja Finnairiga," tõi Samlik näiteks, kelle sõnul proovitakse rõhuda patriotismile, sest see on ainuke vahend, kuidas ellu jääda.

„Täna viriseme, et võiks lennata Londonisse. Selleks on meil vaja inimesi," lisas Samlik. „Meid on niivõrd vähe, et me ei saa endale lubada igale poole lendamist. Ainult eestlastega uut lennufirmat ülal hoida ei saa. Selleks on vaja viit miljonit inimest."

Endine ettevõtlusminister Urve Palo sõnul tuleb pileteid osta, kui tahame, et uus ettevõte õitseks ja kasvaks. „Ise sõitsin Air Balticuga Pariisi Tallinnast. Sain küll sõita Pariisi, aga tagasi pidin ikka läbi Riia tulema, kuigi oli lubatud, et saan otse. Oma lennufirma ei teeks kunagi nii," leidis Palo.