ONOFFi e-poest näeb, et valdavale osale tehnikast kehtivad allahindlusprotsendid 8, 10, 12 ja kuni 20 välja. Mõnel juhul näeb ka 40-protsendilisi allahindlusi. Näiteks võib sellises soodustusega saada endale uue printeri. Või kõrvaklapid. Aga üllatus-üllatus: ka täiesti arvestatava nutiteleri. Ka teistele kodumasinatele on allahindlusi palju, kuid kõige suurem allahindlusprotsent tähistab tavaliselt kas vanemat mudelit või kaubasegmenti, mille järele pole kuigi suurt nõudlust või mille hind ongi juba algusest peale madal.

Ka kaubanduskeskused tervikuna reklaamivad välja Musta reede kampaaniaid. Näiteks Ülemiste, Rocca al Mare, Kristiine, Tartu Kvartal ja Tasku, Lõunakeskus ning Pärnu Kaubamajakas teevad mitmeid Ameerika ostupüha pakkumisi.

Ülemiste keskuse poodide soodustused jäävad peaasjalikult 20-30 protsenti juurde. Mõni positiivsem üllatus on ka. Näiteks Springfieldi kauplus lubab täna kogu kaubale 50 protsenti soodsamat hinda, mis on võrdlemisi harukordne kampaania. Ülemiste keskuse kõikide poodide pakkumisi vaadates sellele keegi teine väga vastu ei saagi.

Kuid mitte ainult poed ja keskused ei korralda Musta reede kampaaniaid. Näiteks ka mobiilsideoperaatorid pakuvad teenuseid eriti soodsa hinnaga. Näiteks on Tele 2 varuks väga soodne pakett uutele liitujatele. Maksab see 2 eurot ja 99 senti kuus ja sisaldab 5 GB internetti, 1200 minutit kõnesid ja 1000 tasuta SMSi.

Lux Express lubab omakorda piletitesadu. Täna ostetud piletid on kuni 70 protsenti soodsamad ja hinnad algavad vaid 3 eurost.

Hea lugeja: kirjuta meile, millised Musta reede pakkumised sind üllatavad ning kust kavatsed tänase jooksul kindlasti ostu sooritada aadressil kasulik@delfi.ee.