Kõigepealt elektroonika. Telefone saab odavamalt täna Tele2 ja Elisa käest. Tele2 poodides maksab näiteks Huawei P20 Pro nutitelefon täna 589 eurot, tavahind on 799 eurot. Elisas on samal telefonil hinnasilt täna 599 eurot. Populaarsematest telefonidest pakub Tele2 veel hea hinnaga Samsung Galaxy S9 mudelit, 539 eurot, alla hinnatud 799 euro pealt.

Suur ale on näiteks Kangadžunglis, kus saab kogu kaubalt 75% alla.

Toidukauplustest teevad Musta reede pakkumisi Maxima, Rimi ja Prisma. Maximal kestavad soodustused terve nädala. Naturaalse punase lõhemarja leiab 3 euroga, tavahind 6 eurot. Veekeetja saab 25 euro asemel 9 euroga, mähkmeid saab osta kuni 10 eurot soodsamalt

Rimis jäävad soodustused enamasti 20-40% vahele, kuid leidub ka erandeid. Jahutatud Norra lõhe kilohind oli varem 9,49 eurot, nüüd on see vaid 4,99 eurot. LED-lamp Osram maksis enne 4,99 eurot, Mustal reedel 0,99 eurot.

Prisma tähistab samuti Musta reedet, kuid vaid kahe tootekategooria puhul - alla saab 20% kõigist raamatutest ja 30% välisriietest. Pakkumised kehtivad ka homme.

Ülemiste keskuses on kauplustes allahindlused enamjaolt 20-40% vahemikus, kuid leidub ka positiivseid erandeid. Endless ehtepoes on näiteks kogu kaup 70% alla hinnatud. Ülemiste keskuses üllatab positiivselt ka Springfield kauplus, kus kõik tooted on 50% täishinnast ning pakkumine kehtib nädala lõpuni.

Kristiine keskuses on suurim ale Top Shop kaupluses, kus lubatakse hinnast alla kuni 80%. Sportlandis ja Jyskis on kogu kaup 25% soodsam.

Uskumatult hea pakkumine on näiteks Eckerö Line'il, kelle kampaania raames saab täna broneerida laevapileteid Helsingisse ja tagasi vaid 1 euro eest.

Hea lugeja! Kui märkad sinagi täna üllatavaid soodustusi, olgu need piinlikud või superhead, siis anna sellest kindlasti teada kommentaariumis või aadressil kasulik@delfi.ee