Wolti Baltikumi tegevjuht Liis Ristali sõnul on praegusel ajal oluline toetada oma lemmikuid ja kohalikke tegijaid, et aidata neil vee peal püsida.

“Restoranid vajavad hetkel kõige rohkem tellimusi, sest paljud neist on kaotanud praeguseks 50-80 protsenti oma müügist. Restoranide toetamiseks koondasime kokku kohalike tegijate pakkumised, millele pakume tasuta transporti,” kutsub Ristal kõiki üles võimalusel eelistama kohalikke tootjaid ja väiketegijaid.

Toidu kojuveo ja restoranide kättesaadavuse suurendamiseks laiendas Wolt Tallinnas ja Tartus kojuveo ala vastavalt 6,5 ja 7 kilomeetrile ning langetas maksimaalse kojuveo tasu seniselt 7,9 eurolt 3,9 eurole.

Lähinädalail kuvab Wolt ka oma reklaamides, sotsiaalmeedias ja äpis ennekõike kohalikke ja väiksemaid tegijaid.

Möödunud nädalal alustas Wolt ka toidu kontaktivaba kojuvedu, mis on praeguseks kõigil tellimustel vaikimisi sisselülitatud.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!