Tänasest alates kehtib Olerexil oma partneritega koostööleping, mis kindlustab kõigi esmatarbekaupade saadavuse 84 Olerexi tanklas üle Eesti.

“Inimesed on harjunud tanklatest küll teatud toiduaineid vajadusel saama, ent Olerex kindlustab Eesti turul esmakordselt, et kõik kaubad alates puhastusvahenditest lõpetades hakklihaga on meie pisipoodides alati olemas,” märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller. “Kindlasti saavad Eesti inimesed meie sortimendiga oma põhivajadused rahuldatud.”

Ajal, mil suured kaubanduskeskused on sunnitud homsest uksed sulgema, inimestel palutakse üha vähem avalikus ruumis viibida ning ka suuri toidupoode soovitatakse pigem vältida, on Olerex heaks alternatiiviks kiireks šopinguks.

Olerexi uus pisipoodide ärimudel on tingitud Eestis valitsevast eriolukorrast. Suurtes toidupoodides on valikut ja pinda palju ning inimese ostuteekond sisaldab kümneid, kui mitte sadu meetreid, mis tähendab, et võõraste inimeste keskel viibitud aeg on võrdlemisi pikk. Ka erinevad ametkonnad soovitavad oma ostud eelnevalt läbi mõelda, et poeskäik kulgeks kiiresti. Olerexis saab ostud tehtud kähku ja vähese kontaktiga ning nii väheneb võimalus viiruse saamiseks või levitamiseks. Lisaks on Olerexi pisipoed lahti ööpäevaringselt, mis annab klientidele võimaluse valida endale sobiv kellaaeg, mil teisi kliente on poes vähem.

“Omalt poolt soovitame viiruse riskigruppidel külastada poode kas hilisõhtul või varahommikul, mil tanklas on liiklust vähem,” sõnas Miller. “Omalt poolt teevad meie töötajad kõik selleks, et tanklate pinnad oleksid alati dešinfitseeritud ning nakkusoht inimesele minimaalne. Võrreldes tavapoega saame oma oluliselt väiksemat pinda ka hõlpsamini haldada.”

Vanadest aegadest on jäänud valerusaam, et tanklatest esmatarbekaupu ostes maksab klient võrreldes tavakauplustega röögatuid summasid. Tegelikkuses on Olerexi hinnad igati konkurentsivõimelised suurema osa jaekettidega.

“Suuremale osale kaupades on meie hinnad samad, kõikumisi on väga vähe. Selles võib igaüks veenduda meie tanklate pisipoode külastades,” kinnitab Miller.

Lisaks pakub Olerex võimalust võtta välja sularaha mning oma ID-kaarti võib kasutada majanduslikult leerulisel perioodil krediitkaardina.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 1. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis. Loe lähemalt Välisministeeriumi kodulehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!