"Laulupidu järjekorras" - just sedasi kirjeldas üks meie portaali lugejaid Lasnamäe Bauhausis aset leidnud olukorda. Ehituskaubamajas viibinud inimesed moodustasid pikki järjekordi, eirates kahemeetrise distantsi hoidmise nõuet, nägu süüdimatult katmata. 

"Päris õudne oli, taandusin kiiresti," märkis Bauhausi oste sooritama suundunud lugeja Delfile.

Bauhausi kliendiinfo telefonilt selgus, et inimestest koosnev pudelikael tekkis täna pangamaksesüsteemi tõrke tõttu - kuna klientidel on kombeks kaardiga tasuda, tekitas see probleemi kaupade eest maksmisel ning pikendas oluliselt ostu- ja teenindusprotsessi.

Milline ettevõte Bauhausi pangamakseterminalide ja -süsteemi eest vastutab, jättis kliendiinfo avalikustamata. Küll aga kinnitati omalt poolt, et olukord on kaupluses nüüdseks tavapärane ning külastajaile ohutu. Üksteisest lahus viibimist tuletatakse ehituskaubamajas meelde nii siseraadio salvestiste kui ka turvameeste poolt.

Loe edasi, et näha, kuidas on olukord mujal Harjumaal ja mis on põhjustanud järjekorrad näiteks Saku Selveris.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!