Erireis liinil Tallinn-Riia-Tallinn toimub Tallink Grupi laeval Victoria I, mis väljub Tallinnast reedel, 4. septembril kell kuus. Riiga saabub laev laupäeva hommikul ning tagasi Riiast Tallinnasse asutakse samal õhtul kell kuus. Tallinna saabub laev pühapäeval.

Erireisile on võimalik osta pileteid nii jalgsi, jalgrattal kui ka autoga reisijatel. Broneerida saab nii edasi-tagasi kui ka üheotsa pileteid. Neile, kes soovivad jääda Läti avastama veidi kauemaks, saavad soovi korral tagasi Eestisse seilata läbi Helsingi, kasutades selleks Riia-Helsingi laeva Silja Serenade.

"Läti ja Leedu on sel erilisel reisisuvel ja -sügisel populaarsed sihtkohad ka eestlaste seas. Kuna reisimise soove varasügisel meie klientide seas on veel palju, kuid transpordivõimalusi viirusolukorra tõttu seevastu endiselt piiratud hulgal, siis otsustasimegi ka Eesti reisijatele anda võimaluse kasutada Riiga reisimiseks vahelduseks mereteed ning seilata otse Läti pealinna südamesse mööda imelist Daugava jõge,“ lausus Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene.

Tallink Grupp on laevades kehtestatud koroonaviirusest tulenevalt ranged nõuded. Näiteks tuleb kõikidel reisijatel reisile registreerudes kinnitada, et ollakse terved ja haigusnähtudeta. Haigeid ning haigusnähtudega isikuid pardale ei lubata. Samuti on pardal ranged hügeeni- ning desifitseerimise nõuaded ning reisijatearv piiratud, et pardal olijatel oleks soovi korral võimalus sotsiaalset disantsi hoida.