Rimi

„Meie Rimi mini läbis totaalse muutuse ning pood on taastatud selliselt, nagu näevad välja kõige uuemad Rimid üle Eesti,“ sõnas Rakvere Rimi mini juhataja Leelo Valk.

Rimi

Samuti on ta rõõmus mitme uuenduse üle, mida varem Rakvere Rimi minis polnud. „Meil on nüüd olemas kauaoodatud iseteeninduskassad, soojatoidulett ning salatibaar. Lisaks saab tänasest meie Rimist osta teele kaasa sooja ning värsket kohvi. Kliendid rõõmustavad kindlasti ka selle üle, et poe valikusse on lisandunud Talu Toidab sortimendi mahekaubad. Samuti said eraldi väljapaneku vegantooted,“ rääkis kaupluse juhataja.

Rimi

„Uue poe avamise emotsioonid on rõõmsad ja ootusärevus suur, sest oleme ju pikalt oodanud, et saaks tööle tagasi. Nii mulle kui personalile kaupluse uus kontseptsioon väga meeldib. Teadsin juba teiste kaupluste näitel, et meie kauplus saab olema väga ilus,“ lausus Leelo Valk.

Ta lisas, et ka kliendid on poe avamist väga oodanud. „Küll ja veel tuli ette juhuseid, kus meie töötajalt küsiti tänaval või poes, et millal siis Rimi mini jälle lahti tehakse. Uuenenud poe avamine on väga oodatud sündmus ning klientidel on siin palju uudistada.“