Kaupluste töötajatele ja nende peredele kingib ettevõte kuni pandeemia lõpuni 50 ühekordset kaitsemaski kuus, et kaitsta töötajaid viiruse eest ka vabal ajal.

Bauhofi turundusdirektor Maarja-Liis Toomik lausus, et tasuta kaitsemaski võivad kaupluse infokassast saada alates laupäevast kõik inimesed, kes tulevad sisseoste tegema ilma oma maskita. „Meil on üle Eesti 13 kauplust, mida külastab iga päev tuhandeid kliente. Soovime, et poeskäik oleks turvaline nii meie klientide kui kauplusetöötajate jaoks ning otsustasime jagada tasuta maske kõigile, kel oma maski ei ole või kes unustasid selle poodi tulles kaasa võtta.“

Toomiku sõnul on Bauhof võtnud kauplustes ja kontoris kasutusele mitmed ennetavad meetmed viiruse leviku kontrolli alla saamiseks. „Bauhofi töötajad saavad töökohas viibides kasutada ennetusabivahenditena maske, visiire, kindaid ja desinfitseerimisvahendeid. Alates järgmisest nädalast kingime kõikidele oma töötajatele kuni epideemia lõppemiseni 50 ühekordset maski igas kuus, et suurendada inimeste võimalust kaitsta ennast ja oma lähedasi ka väljaspool tööaega,“ selgitas Toomik.