Uue koroonaviiruse tüve agressiivse leviku tõttu on lennuliiklus Suurbritanniaga peatatud, mistõttu on uue aastani seiskunud ka saadetiste liikumine Suurbritanniast Eestisse ja vastupidi.

Omniva pakiäri rahvusvahelise segmendi juhi Marita Mägi sõnul on lootust järgmised Suurbritannia saadetised sinna edastada taas 4. jaanuaril.

Pakid, mis on juba Eesti poole teel ning Suurbritanniast väljunud jõuavad Mägi sõnul siiski tavapäraselt Eestisse.

Seoses väga suurte Euroopa mahtude ja väheste lendudega Euroopast Kanadasse on peatatud pakkide edastamine ka Kanadasse. Pakke saab taas Kanadasse edastada alates 9. jaanuarist.

Lisainfot rahvusvaheliste saadetiste liikumise kohta saab Omniva kodulehelt.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!