Kärcheri valmistatavad akutoitega aiatööriistad loovad suurepärased tingimused kõikidele aednikele oma aias toimetamiseks. Akutoitel töötavad aiatööriistad on loomulikult samasugused nagu nende juhtme- või kütusetoitega sugulased. Kuid erinevus tuleb eriti teravalt esile töömugavuses: akutoide tähendab automaatset lõppu tüütutele ja segavatele juhtmetele ning raskele ja mürarikkale sisepõlemismootorile.

Millised Kärcheri aiatöömasinad on saadaval akutoitega?

Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, siis lisaks ootuspärasele hekilõikurile ja murutrimmerile on Kärcheril aiahoolduseks pakkuda nii mõnigi põnev akutoitega seade, mis lihtsustab märkimisväärselt iga aiapidaja tööd.

Muruniidukid
Akutoitel muruniiduk kõlab kui midagi, mis oleks justkui ulmefilmist. Ometigi on tegemist täiesti reaalselt eksisteeriva masinaga, mis tänu kahele võimsusele (18 V ja 36 V) tagab muretu niitmiskogemuse nii väiksemates kui ka suuremates aedades.

Murutrimmerid
Murutrimmerite suurimaks mureks on tavaliselt see, et nad on suhteliselt rasked. Akutoitel Kärcheri murutrimmer on aga täpselt vastupidine – kerge, kuid töökas, tänu millele saad muretult pügada nii põõsaaluseid kui ka teeääri.

Kärcher

Hekilõikur
Sarnaselt murutrimmerile on ka hekilõikur tavaliselt raske ja ebamugav käsitseda. Ja need, mis on kergemad, on paraku tänu juhtmele piiratud tööalaga. Akutoitel hekilõikur välistab mitu muret korraga: on kerge, tagab ligipääsu ka keerukamatesse kohtadesse ja kuna juhet pole, on lihtsalt kasutatav.

Kärcher

Muru- ja põõsakäärid
Muru- ja põõsakäärid on seni olnud vist üks väheseid tooteid, mille juures vajalik ikka manuaalne töö: kes see muu sinu eest ikka lõikab. Kärcher on aga toonud innovatsiooni ka siia tootegruppi, tehes sinu elu ja töö palju lihtsamaks.

Kärcher

Umbrohueemaldi
Käsi püsti, kellel poleks kasvõi väikest (ebameeldivat) mälestust lapsepõlvest maakodus ja kohustuslikust umbrohu eemaldamisest. Kärcheri umbrohueemaldi võimaldab sul saada lahti nii samblast kui ka umbrohust kiiresti, vaevatult ja ennekõike – ilma seljavaluta.

Kärcher

Lehepuhur
Sügis on aiapidaja jaoks mitmetahuline aeg – ühest poolt ilus ja värviline, teisalt täis langevaid lehti, mida peab lõputult riisuma. Akutoitel kerge ja mugav Kärcheri lehepuhur teeb selle töö ära aga kiiresti ja hoopis väiksema vaevaga, kui nõuaks rehaga tegutsemine.

Kärcher

Kettsaag
Ka saag on oma loomult kapriisne tööriist: juhtmega seadme puhul on pidev oht juhe läbi saagida ja sisepõlemismootoriga masin on raske. Akuga Kärcheri kettsaag on mõnus kompromiss: suure lõikevõimsusega, kuid kerge ja lihtsasti hooldatav.

Kärcher

Oksalõikur
Ka okste lõikamine on midagi, mis seostub alati tüütu ja raske käsitööga. Kärcheri akutoitega oksalõikur lükkab selle kiiresti ümber ja tagab juurdepääsu ka kõige raskemini ligipääsetavatele okstele.

Kärcher

Vaata nüüd aias ringi ja mõtle, mis töö puhul saaksid Kärcheri akutoitel aiatööriistad sinu elu lihtsamaks teha.

Kõikide toodetega saad tutvuda Kärcheri kodulehel.